1. Strona główna
  2. /
  3. O nas

O nas

BERCAL STUDIO ŚWIATŁA jest firmą, która za swój główny cel stawia tworzenie salonu oświetleniowego, który zaspokoi gusta i potrzeby każdego klienta. Nasz SHOWROOM mieści się na ul. J. Conrada 79 lok.2 w Krakowie.

Zajmujemy się nie tylko projektami indywidualnymi klientów detalicznych, ale również tworzeniem projektów i oświetlaniem sklepów, hoteli, restauracji, szkół i biur. Korzystając z naszych usług macie także szansę na profesjonalny dobór oświetlenia do mieszkania, domu lub innego obiektu gratis. Dobierzemy odpowiednie lampy i przygotujemy obliczenia natężenia światła, dostosowując się do narzuconego budżetu.

Nasze doświadczenie, wiedza, pasja, kreatywne wizje oraz innowacyjne pomysły nieustannie prowadzą nas do niekonwencjonalnych projektów, które wykraczają daleko poza przewidywalne i zwyczajne aranżacje. W showroomie zlokalizowanym w Krakowie znajdą Państwo szeroki wybór opraw oświetleniowych wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Poznajcie naszą ofertę bardziej szczegółowo:

Oświetlenie wewnętrzne

Doskonale wiemy, że charakter wnętrza tworzy połączenie odpowiednich kolorów, wygodnych i praktycznych mebli, elementów dekoracyjnych oraz odpowiedniego oświetlenia. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko oświetlenia do domów czy mieszkań, ale także biur, hoteli, obiektów publicznych i sklepów.

Oświetlenie zewnętrzne, ogrodowe i uliczne

Odpowiednie oświetlenie ogrodu lub otoczenia domu pozwala cieszyć się jego pięknem przez całą dobę. Nasza ogromna oferta opraw oświetleniowych pozwala na tworzenie nieograniczonych kombinacji świetlnych, które pozwalają wydobyć i podświetlić charakter danego budynku. W naszej ofercie znajdziecie między innymi słupki, kinkiety, plafony, a także oprawy wpuszczone w podłożę, ściany lub podbitkę Waszego budynku.

Osprzęt

Ciężko wyobrazić sobie system oświetleniowy bez odpowiedniego osprzętu elektrycznego. Istotna jest nie tylko praktyczna strona łączników i gniazd, ale ich estetyczny wygląd. W naszej ofercie nawet najbardziej wymagający klienci znajdą rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.