OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

Niepowtarzalny charakter wnętrza jest wynikiem połączenia kilku elementów: kolorystyki, mebli, wystroju, ale przede wszystkim światła.  W zależności od tego, jakie jest przeznaczenie danego pomieszczenia, należy w taki sposób manewrować oświetleniem, aby było ono przyjazne dla otoczenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oprawy oświetleniowe do biur, hoteli, sklepów, domów mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Żyrandole

Jednym z najbardziej znanych typów lamp jest żyrandol, łączący w sobie tradycyjny kształt z wytwornością.

POKAŻ WIĘCEJ

Kinkiety

Lampy w formie kinkietowej mają w obecnym czasie wiele zastosowań. Umieszczając je na ścianach w salonie uzyskujemy efekt dekoracji, szczególnie że w ofercie można znaleźć wiele modeli, które stanowią swoiste dzieła, a nawet mogę zastąpić obrazy.

POKAŻ WIĘCEJ
Gdzie jesteśmy?

TYLKO U NAS

ZAPRASZAMY

NAJLEPSZE MARKI Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPÓW NA RATY!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
Gdzie jesteśmy?

Największy SHOWROOM w Krakowie

NAJLEPSZE CENY W KRAKOWIE

BERCAL Studio Światła jest to firma, którą tworzy nie tylko młody, prężny zespół doświadczonych pracowników wraz ze współpracującymi architektami i projektantami, ale przede wszystkim zadowoleni klienci.

WIĘCEJ O NAS
Gdzie jesteśmy?

Projekt oświetlenia GRATIS

Firma oferuje projekt oświetlenia mieszkania, domu lub obiektu publicznego GRATIS. Dobór lamp oraz obliczenia natężenia światła według założonego przez inwestora budżetu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Producenci