OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE, OGRODOWE I ULICZNE

Najlepszym sposobem na podkreślenie piękna ogrodu lub domu jest zastosowanie oświetlenia zewnętrznego. Szeroki wachlarz opraw oświetleniowych daje nam praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu charakteru budynku oraz jego otoczenia.Wyróżniamy kilka typów lamp zewnętrznych: słupki, kinkiety, plafony oraz oprawy wpuszczane w podłoże, ściany lub podbitkę. Dodoatkowo w ofercie mozna znależć wszelkiego rodzaju latarnie i słupy uliczne.W przypadku oświetlenia zewnętrzego domu prywatnego należy skupić się głównie na doświetleniu wejścia, wjazdu do garażu, budynku dookoła (kinkiety na ścianach) oraz iluminacji ogrodu. Oświetlenie powinno być delikatne i nastrojowe, nie można przesadzić, w końcu to nie boisko sportowe. W ofercie posiadamy wiele marek produkujacych oswietlenie zewnętrzne do domów, zarówno lampy nowoczesne jak i tradycyjne.Nasza firma zajmuje się również przygotowywaniem projektów iluminacji budynków.

Gdzie jesteśmy?

TYLKO U NAS

ZAPRASZAMY

NAJLEPSZE MARKI Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPÓW NA RATY!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
Gdzie jesteśmy?

Największy SHOWROOM w Krakowie

NAJLEPSZE CENY W KRAKOWIE

BERCAL Studio Światła jest to firma, którą tworzy nie tylko młody, prężny zespół doświadczonych pracowników wraz ze współpracującymi architektami i projektantami, ale przede wszystkim zadowoleni klienci.

WIĘCEJ O NAS
Gdzie jesteśmy?

Projekt oświetlenia GRATIS

Firma oferuje projekt oświetlenia mieszkania, domu lub obiektu publicznego GRATIS. Dobór lamp oraz obliczenia natężenia światła według założonego przez inwestora budżetu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Producenci