OFERTA STANDARD

OŚWIETLENIE WEWNĘTRZNE

Niepowtarzalny charakter wnętrza jest wynikiem połączenia kilku elementów: kolorystyki, mebli, wystroju, ale przede wszystkim światła. W zależności od tego, jakie jest przeznaczenie danego pomieszczenia, należy w taki sposób manewrować oświetleniem, aby było ono przyjazne dla otoczenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oprawy oświetleniowe do biur, hoteli, sklepów, domów mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

POKAŻ WIĘCEJ

OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE, OGRODOWE I ULICZNE

Najlepszym sposobem na podkreślenie piękna ogrodu lub domu jest zastosowanie oświetlenia zewnętrznego. Szeroki wachlarz opraw oświetleniowych daje nam praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu charakteru budynku oraz jego otoczenia.Wyróżniamy kilka typów lamp zewnętrznych: słupki, kinkiety, plafony oraz oprawy wpuszczane w podłoże, ściany lub podbitkę.

POKAŻ WIĘCEJ

OSPRZĘT

Nieodzownym elementem każdego systemu oświetleniowego jest osprzęt elektryczny. W dobie dzisiejszej fascynacji detalami liczy się zarówno estetyka jak i praktyczne zastosowanie łączników i gniazd. Nasza oferta oparta na producentach zagranicznych i polskich ma na celu zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

POKAŻ WIĘCEJ
Gdzie jesteśmy?

TYLKO U NAS

ZAPRASZAMY

NAJLEPSZE MARKI Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPÓW NA RATY!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
Gdzie jesteśmy?

Największy SHOWROOM w Krakowie

NAJLEPSZE CENY W KRAKOWIE

BERCAL Studio Światła jest to firma, którą tworzy nie tylko młody, prężny zespół doświadczonych pracowników wraz ze współpracującymi architektami i projektantami, ale przede wszystkim zadowoleni klienci.

WIĘCEJ O NAS
Gdzie jesteśmy?

Projekt oświetlenia GRATIS

Firma oferuje projekt oświetlenia mieszkania, domu lub obiektu publicznego GRATIS. Dobór lamp oraz obliczenia natężenia światła według założonego przez inwestora budżetu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Producenci