DICE 1

Uwaga, mamy najlepsze warunki rabatowe. Skontaktuj się z nami.

 

Lampa DICE typu spotlight jest nowoczesną propozycją oświetlenia sufitowego w mieszkaniach i miejscach publicznych. Jej zbita konstrukcja jest trwała i nienachalna. Wysoka jakość materiału i dbałość o detale powodują, że lampa stanowi idealne oświetlenie do pomieszczeń nowoczesnych, skupionych na stylu i wygodzie życia. Żarówka przymocowana jest do prostokątnej płytki, która dzieli ją z sufitem. Jest stworzona dla ludzi nowoczesnych. Idealnie oświetli każdy salon i pokój młodzieżowy. Jej głównymi cechami jest industrializm i nowoczesność. Łatwa w montażu i utrzymaniu, dostępna w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych.

Wykończenie: metal pokryty miedzią

Zasilanie: 230V

Źródło: G53 QR 111

Wymiary: 12x12x3cmCena katalogowa brutto: 738,00PLN

Gdzie jesteśmy?

TYLKO U NAS

ZAPRASZAMY

NAJLEPSZE MARKI Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPÓW NA RATY!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
Gdzie jesteśmy?

Największy SHOWROOM w Krakowie

NAJLEPSZE CENY W KRAKOWIE

BERCAL Studio Światła jest to firma, którą tworzy nie tylko młody, prężny zespół doświadczonych pracowników wraz ze współpracującymi architektami i projektantami, ale przede wszystkim zadowoleni klienci.

WIĘCEJ O NAS
Gdzie jesteśmy?

Projekt oświetlenia GRATIS

Firma oferuje projekt oświetlenia mieszkania, domu lub obiektu publicznego GRATIS. Dobór lamp oraz obliczenia natężenia światła według założonego przez inwestora budżetu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Producenci