TAL

Firma TAL to  belgijski producent technicznego oświetlenia architektonicznego. Oprawy oświetleniowe TAL są produktami wysokiej jakości, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Wykonane z wysokiej klasy materiałów i surowców oraz wyposażone w komponenty największych i znanych światowych producentów, znajdują uznanie wśród najbardziej wymagających odbiorców. TAL jest chyba jedynym producentem opraw oświetleniowych w Europie, który udziela aż 15 lat gwarancji (!!) na profile aluminiowe stosowane w swoich oprawach. Może pozwolić sobie na to ponieważ profile te wykonane są z najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej, co daje producentowi absolutna pewność ich wysokiej jakości i niezawodności w zastosowanych produktach. Wszystkie produkty TAL są produkowane tylko i wyłącznie w Europie.

 

Strona producenta TAL

Gdzie jesteśmy?

TYLKO U NAS

ZAPRASZAMY

NAJLEPSZE MARKI Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPÓW NA RATY!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
Gdzie jesteśmy?

Największy SHOWROOM w Krakowie

NAJLEPSZE CENY W KRAKOWIE

BERCAL Studio Światła jest to firma, którą tworzy nie tylko młody, prężny zespół doświadczonych pracowników wraz ze współpracującymi architektami i projektantami, ale przede wszystkim zadowoleni klienci.

WIĘCEJ O NAS
Gdzie jesteśmy?

Projekt oświetlenia GRATIS

Firma oferuje projekt oświetlenia mieszkania, domu lub obiektu publicznego GRATIS. Dobór lamp oraz obliczenia natężenia światła według założonego przez inwestora budżetu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Producenci