ICONE

Lampy Icône zdobią wnętrza hoteli, restauracji, muzeów, teatrów i domów we Włoszech i na świecie. Projektanci firmy postawili sobie za cel tworzenie wysokiej jakości produktów, których konstrukcja i materiały przyczyniają się do wzbogacania przestrzeni w której sie znajdują. „Lampy Icône są tworzone przez połączenie metalu, tkaniny, szkła i światła – punktów energii, które oświetlają pokoje; krzywych, które określają miejsca; wartości, które podkreślają szczegóły. (…) Oryginalność, kreatywność i technologia – tego potrzeba, aby stać się Ikoną – nasze lampy są tworzone z wizją, nowym spojrzeniem na światło i przestrzeń.”

Gdzie jesteśmy?

TYLKO U NAS

ZAPRASZAMY

NAJLEPSZE MARKI Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPÓW NA RATY!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
Gdzie jesteśmy?

Największy SHOWROOM w Krakowie

NAJLEPSZE CENY W KRAKOWIE

BERCAL Studio Światła jest to firma, którą tworzy nie tylko młody, prężny zespół doświadczonych pracowników wraz ze współpracującymi architektami i projektantami, ale przede wszystkim zadowoleni klienci.

WIĘCEJ O NAS
Gdzie jesteśmy?

Projekt oświetlenia GRATIS

Firma oferuje projekt oświetlenia mieszkania, domu lub obiektu publicznego GRATIS. Dobór lamp oraz obliczenia natężenia światła według założonego przez inwestora budżetu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Producenci