WSPÓŁPRACA

Serdecznie zapraszamy do wspólnej pracy architektów, projektantów wnętrz oraz elektroinstalatorów z okolic Krakowa i nie tylko.Chętnie pomożemy w doborze opraw oświetleniowych i źródeł na każdym etapie projektu. Proponujemy nie tylko korzystne warunki współpracy, ale przede wszystkim sprawny i niezawodny serwis.W obecnym roku zaplanowaliśmy cykl spotkań szkoleniowo-doradczych, mających na celu przybliżenie Państwu zagadnień z zakresu oświetlenia oraz przedstawienie nowości. Każdy, kto zgłosi chęć współpracy otrzyma od nas niezbędne materiały do pracy, w tym katalogi oraz płyty z plikami 3D, które naszym zdaniem ułatwią pracę.Dzięki indywidualnym spotkanim na budowach dobór oświetlenia jest dokładny i korzystniejszy dla klienta. Spotkania takie możliwe są w Krakowie oraz całym województwie małopolskim i śląskim.

Zadzwoń

tel. 12-446-91-29

kom. 512-082-976

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

TUTAJ

SPOTKANIA

SZKOLENIOWO-DORADCZE

DLA ARCHITEKTÓW

Gdzie jesteśmy?

TYLKO U NAS

ZAPRASZAMY

NAJLEPSZE MARKI Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPÓW NA RATY!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ
Gdzie jesteśmy?

Największy SHOWROOM w Krakowie

NAJLEPSZE CENY W KRAKOWIE

BERCAL Studio Światła jest to firma, którą tworzy nie tylko młody, prężny zespół doświadczonych pracowników wraz ze współpracującymi architektami i projektantami, ale przede wszystkim zadowoleni klienci.

WIĘCEJ O NAS
Gdzie jesteśmy?

Projekt oświetlenia GRATIS

Firma oferuje projekt oświetlenia mieszkania, domu lub obiektu publicznego GRATIS. Dobór lamp oraz obliczenia natężenia światła według założonego przez inwestora budżetu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Producenci